Firma Can4Med na podstawie posiadanego zezwolenia na hurtowy obrót produktami leczniczymi oraz zezwolenia na hurtowy obrót narkotykami z grupy IN, jest uprawniona do sprzedaży hurtowej suszu leków na receptę, w tym suszu zawierającego Δ⁹-trans-tetrahydrokannabinol (THC) oraz kannabinoidy ( marihuana medyczna), a także monoekstrakty i pełne ekstrakty zawierające Δ⁹-trans-tetrahydrokannabinol (THC) i kannabinoidy (tzw. medyczną marihuanę) oraz inne produkty lecznicze i surowce farmaceutyczne na receptę w Polsce.

Can4Med posiada zezwolenie na obrót hurtowy produktami leczniczymi w rozumieniu art. 74 ust. 1 w związku z art. 72 ust. 1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz. U. 2020 poz. 944) oraz do obrotu hurtowego środkami odurzającymi z grupy I-N w rozumieniu art. 40 ust. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii (Dz. U. 2020 poz. 2050).

Firma Can4Med na podstawie posiadanych licencji uprawniona jest do obrotu hurtowego produktami leczniczymi i surowcami farmaceutycznymi na receptę apteczną w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem surowców farmaceutycznych zawierających substancje psychotropowe, w tym THC i kannabinoidy. Dzięki doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze zarządzającej oraz kadrze firma świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi na rynku farmaceutycznym i medycznym, wspierając pracę farmaceutów i lekarzy na rzecz pacjentów.

 

Koncentrujemy się na zapewnieniu dostaw wysokiej jakości certyfikowanych produktów oraz innowacyjności w zakresie różnorodności ofert, dostosowanych do potrzeb i wymagań naszych kontrahentów. Wszystkie oferowane przez nas produkty są dopuszczone do obrotu w Polsce i wytwarzane w warunkach GMP (Dobrej Praktyki Wytwarzania) oraz podlegają stałej kontroli jakości.

Poznaj zespół ekspertów

Nasz oddany zespół składa się z ekspertów zajmujących się konopiami medycznymi, którzy byli zaangażowani w procedury uzyskania pozwolenia na dopuszczenie do obrotu w Polsce produktów zawierające tzw. medyczną marihuanę (suszone leki na receptę z THC i kannabinoidy). Dostarczamy produkty dopuszczone do obrotu w Polsce, pochodzące z legalni i sprawdzeni dostawcy.

Arkadiusz Piotrowicz
Arkadiusz Piotrowicz Dyrektor Generalny Can4Med
Odpowiedzialny za dystrybucję i ekspansję europejską
malgorzata
Małgorzata Nawelska Farmaceuta
Farmaceuta z 10-letnim doświadczeniem w badaniach klinicznych i przemyśle farmaceutycznym. Pełni funkcję oficera ds. narkotyków w Can4Med zgodnie z ustawą o narkotykach.
ederewiecka
Ewa Derewecka Farmaceuta
Farmaceuta z wieloletnim doświadczeniem w zapewnianiu jakości i lekach na receptę
mweinberg
Maximillian Weinberg Założyciel Can4Med
Dyrektor ds. dostępu do rynku globalnego i regulacji
lkamm
Laura Kam Dyrektor ds. relacji z mediami Can4Med
Dyrektor ds. dostępu do rynku globalnego i regulacji Laura jest specjalistką ds. komunikacji strategicznej z wieloletnim doświadczeniem w pracy z międzynarodowym korpusem prasowym, przywódcami politycznymi i biznesem.